Fitness

H2X Centrum fitness

Ćwiczenia rano przed zaczętym męczącym dniem to doskonały sposób, aby pozostać w formie, ale kto ma czas, aby pojechać do centrum fitness, parking, przebieranie i walka z tłumem, zanim będzie można rozpocząć ćwiczenia, trening? Z H2X Premium strumieniowa kąpiel lub Fitness Spa, Twóje centrum fitness jest w domu. Nie ma jazdy, nie ma Członkostwa, bez tłumu, bez czekania. H2X i trening są nie więcej niż kilka kroków od Ciebie.

Teraz w wodzie, przekonasz się, że H2X ma dużą płaską podłogę bez ukrytych przeszkód, co czyni go idealnym wyborem dla różnych ćwiczeń fitness. Można pobiegać w miejscu z łagodnym nurtem wody, należy użyć Kickboard lub użyj H2Xercise system * , który zawiera H2Xercise Bells, płetwy, Rowing Kit i zespoły oporowe i jest standardowym wyposażeniem we wszystkich modelach. Z dyszami zamkniętymi, można doświadczyć korzyści z treningu oporowego i zakres ćwiczeń of-motion.

  • Man using the H2Xercise rowing kit
  • Woman doing resistance training in H2X Swim Spa
  • Elderly lady doing aerobics in and H2X Swim Spa

Z H2X Premium strumieniowego pływania lub Fitness Spa, można korzystać z efektów ćwiczeń wodnych na ciało, wygoda oszczędności czasu, wszystko w zaciszu własnego podwórka-każdego dnia, w każdym sezonie.

*System H2Xercise jest gratis po rejestracji swojego Swim Spa.

Czy wiedziałeś że....


Wyporność wody podczas ćwiczeń wpływa korzystnie na stawy?

Skontaktuj się z dealrem