System Redukcji Szumów

Mniejszy hałas = Więcej relaksu

Zgadzamy się z maksymą, iż małe rzeczy w życiu stanowią wielką różnicę. Może to być uśmiech małego dziecka na koniec długiego dnia, a może to fakt, trafisz na falę zielonych świateł sygnalizacyjnych podczas porannego szczytu komunikacyjnego. Jedyną rzeczą którą trudniej znaleźć w tych zabieganych czasach jest spokój, ustronne miejsce na zasłużony relaks. Najbardziej relaksujące spa na świecie właśnie stało się jeszcze lepsze z naszym ekskluzywnym systemem redukcji szumu (NRS) Spa ogr odowych.

NRS jest wynikiem zaawansowanej inżynieryjnej innowacji, która zmniejsza drgania pompy i silnika o 150% w stosunku do standardowego systemu montażowego czyniąc go jeszcze łatwiejszym w celu odnalezienia Twojego wyciszonego miejsca.

Sercem systemu redukcji hałasu Michael Phelps Legend Series Spas (NRS) jest unikalnie umiejscowiony silnik opracowany przez światowej klasy inżynierów firmy Master Spas i naszej branży wiodących dostawców. NRS jest zainstalowany na pierwszej pompie każdego Spa ogrodowego Michael Phelps Legend Series Spa.

  • Chart showing the vibration difference between the industry standart and master spas noise reduction system

Czy wiedziałeś że...


Czas realxu i wyciszenia w ciągu dnia może zwiększyć ostrość i funkcjonowanie mózgu?

Skontaktuj się z dealerem