H2Xercise System

Dopasuj ćwiczenia w swoim własnym podwórku

Teraz w wodzie, przekonasz się, że H2X ma dużą płaską podłogę bez ukrytych przeszkód, co czyni go idealnym wyborem dla różnych ćwiczeń fitness. Można pobiegać w miejscu z łagodnym nurtem wody, należy użyć Kickboard lub użyj H2Xercise system * , który zawiera H2Xercise Bells, płetwy, Rowing Kit i zespoły oporowe i jest standardowym wyposażeniem we wszystkich modelach. *.

Z dyszami zamkniętymi, można doświadczyć korzyści z treningu oporowego i zakres ćwiczeń of-motion. Wypór wody naturalnie sprawia, że ​​wykonywane ćwiczenia nie obciążają stawów a takie podejście oferuje kompleksowy trening ciała i umysłu, który jest skuteczny, a jednocześnie delikatny.

H2Xercise hantle do rąk: Ta unikalna konstrukcja pozwala na regulację w czterech różnych poziomach oporu, aby dopasować dowolny poziom użytkownika i fitness. Czy celem jest rehabilitacja i szkolenia na wysokim poziomie wydajności, to są hantle dla Ciebie.

H2Xercise Bells

H2Xercise Płetwy na nogi: Te formy są tak dopasowane, zapewniają wygodny sprawny opór w każdym kierunku. Pozwalają wzmocnić mięśnie, których używasz na co dzień w sposób skuteczny i efektywny.

H2xercise Ankle Fins

Zestaw H2Xercise Wiosła i Gumy do ćwiczeń: Łatwe do podłączenia, należy użyć zestawu do wiosłowania do poprawy wytrzymałości górnej części ciała i treningu wytrzymałościowego. Kiedy skończysz, po prostu zwolnij cztery punkty mocowania i przechowaj je w trwałej torbie H2Xercise do następnej sesji. Wiele zespołów oporu i załączników są idealne dla wielu różnych ćwiczeń wytrzymałości i elastyczności.

H2Xercise Rowing Kit and Resistance Bands

Książka H2Xercise Aquatic Fitness Workout na każdy poziom ćwiczeń: nowy sposób na ćwiczenia. Dr Rick McAvoy, PT, DPT, CSCS i profesor Hydroterapii jest autorem programu ćwiczeń napisany wyłącznie dla linii Master Spa w swim spa. Program ten został zaprojektowany specjalnie, aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z Swim Spa i jest prezentowany w formacie łatwym do obserwacji.

H2Xercise Aquatic Fitness Book

*System H2Xercise jest bezpłatny po rejestracji swojego Swim Spa.

Czy wiedziałeś że...


Codzienne ćwiczenia zmniejszają ryzyko niewydolności serca?

Skontaktuj się z dealerem