Terapia

Optymalizacja Hydroterapii

Po całym dniu w stresie, wieczór z H2X jest rodzajem relaksu jakiego najbardziej potrzebujesz. Czy twoim celem jest poprawa krążenia, zmniejszenie nacisku na stawy, złagodzenia bóli mięśni lub po prostu usunięcia napięcia i zmęczenia w ciągu dnia, usiądź i zrelaksouj się, podczas gdy H2X swim spa lub wanna spa zapewni niezrównane doświadczenie. Dwie potężne pompy dają pełną kontrolę siły strumieni wody - od delikatnego dotyku do maksymalnej siły nacisku na mięśnie, ugniatanie - ty decydujesz.

Xtreme Therapy Cove umożliwia znalezienie optymalnej pozycji do dostarczenia pełnego masażu leczniczego w dolnej części pleców, bioder, ud i łydek.

  • H2X jets turned on
  • H2X jets turned off
  • Woman relaxing in swim spa in the cold winter weather

Doświadczenie odwrotnie formowanego siedziska StressRelief ™ masażu szyi i barku, dostępne w wybranych modelach, wyposażone w specjalnie zaprojektowane dysze ramion, które mają zastosowanie w masażu łagodzenia napięcia, gdzie jest to najbardziej potrzebne, w poprzek szyi i ramion.

Wszystkie H2X swim spa oferują naszą Legendarną terapię, ergonomicznie zaprojektowane, aby owinąć twoje ciało w komforcie, zapewniając jednocześnie najwyższą hydroterapię. Unikalny wzór dysz zapewnia pełną ochronę dla pleców, podczas gdy dodatkowe dysze skupią się na biodrach, udach, łydkach, ramionach, nadgarstkach i rękach.

Czy wiedziałeś że...


Hydroterapia może ukoić ból i zapalenie mięśni lub stawów.

Skontaktuj się z dealerem