Technologia VIP Velocity Injector Plate

Wydajność HD w świecie SD

Pomyśl o TV wysokiej rozdzielczości, telewizor z płaskim ekranem w stosunku do standardowej rozdzielczości TV. Jeden, nie może się doczekać, aby powiesić na ścianie, i uczynić twój dom najlepszym centrum najlepszych gier, filmów lub żeby nie-przegapić finału sezonu. Drugi postawiony w garażu. Obaj nazywają się telewizorami, ale który jest lepszy?

Czy możesz przypomnieć jak pierwszy raz oglądałeś obraz w jakości Full HD, a następnie przełączyłeś na kanał SD? Być może myślałeś, że telewizor był zepsuty, może mam wadę wzroku lub obie rzeczy. Poznaj jedyny na świecie swim spa HD, Serię H2X w Hi-Def, wyprodukowaną przez Master Spas.

  • Velocity Injector Plate turned on
  • diagram of what a standard swim spa jet looks like
  • diagram of the Velocity Injector Plate that is inside the H2X Swim Spa

Przedstawiamy tylko najlepszą linię wysokiej rozdzielczości na świecie swim spa w H2X Series by Master Spas. Żadne inne Swim Spa jeszcze nie jest do porównania. Nasza technologia VIP podnosi wydajność HD w świecie SD.

Oto jak to działa:
Prędkość wypływającej wody z dyszy, pomaga stworzyć podciśnienie wokół obwodu dyszy pozwalając do zabrania wody przez przedni grill, do głównego strumienia wody. Wynik jest imponujący - 45% wzrost wydajności w porównaniu do standardowego Swim Spa.

Czy wiedziałeś że...


Master Spas produkuje jedyne na świecie HD swim spa?

Skontaktuj się z dealerem